Koniec listopada – to tradycyjny czas Zabawy Andrzejkowej, tym razem bawiliśmy się w środę, 28.11.2018r.

Grupa wolontariuszek z klasy 4cT (10 osób), z opiekunem E. Gorgoń, przygotowała wróżby, gry i zabawy oraz słodycze – cukierki i ciastka z wróżbą. Zabawa miała charakter maskowy, więc razem z gadżetami kostiumowymi zapakowaliśmy dobry humor i przybyłyśmy do ośrodka CREiD w Żywcu. Czekały na nas dzieci wraz z opiekunami i wychowawcami, w różnorodnych, kolorowych przebraniach  i radosnych nastrojach. W pięknie udekorowanej sali, dzieci przygotowały poczęstunek – napoje i ciasteczka oraz wosk do lania przez klucz i wróżenia przyszłych zdarzeń. Po ciepłym powitaniu, zaczęły się pląsy i zabawy z przerwami na „wróżby pół żartem – pół serio”. Emocje mocno podniosły temperaturę spotkania, uśmiechy i przyjacielskie gesty pozwalały czuć się jak w rodzinie. To był ekscytujący dzień! Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

UWAGA WOLONTARIUSZE  WSZYSCY, KTÓRZY MAJĄ WIELKIE SERCA  !

Już czas! Pieczemy świąteczne pierniki na przedświąteczne wspólne kolędowanie z niepełnosprawnymi dziećmi (przepis w sali 313), które odbędzie się najprawdopodobniej 12.12.2018r. Zbieramy słodycze, zabawki, gry, maskotki oraz książeczki (artykuły szkolne: modelina, plastelina, kredki, itp.) do przygotowywanych paczek.

Święta, to czas radości, postarajmy się nią dzielić! Nasz młodzież ma nie tylko szlachetne serca, zawsze staje na wysokości zadania, nigdy mnie nie zawiodła.

Pozdrawiam.

Elżbieta Gorgoń