W poniedziałek - 3 października 2016r. w ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy 2aT uczestniczyli w certyfikowanym szkoleniu przeprowadzonym przez firmę Blue Dolphin Tapes.

Pan Mateusz Sękowski, specjalista do spraw szkoleń i prezentacji firmy, w pierwszej części szkolenia zapoznał uczniów z szeroką ofertą nowoczesnych taśm i narzędzi do robót wykończeniowych produkowanych w Polsce a w drugiej - praktycznej części uczniowie samodzielnie sprawdzali jakość "niebieskich taśm malarskich", wykonując na ścianie kolorowe paski.
Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Po raz kolejny nasi uczniowie doświadczyli, że polski produkt to naprawdę wysoka jakość, a napis "Made in Poland" brzmi dumnie. Serdecznie dziękujemy za szkolenie. Jesteśmy przekonani, że jego uczestnicy bez trudu poradzą sobie z doborem pędzla i taśmy malarskiej podczas wszelkich remontów.