30. listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Edyty Firszt oraz pani Elżbiety Gorgoń wzięli udział w zabawie andrzejkowej w Żywieckiej Fundacji Pomocy Dzieciom.
 Każdemu uczestnikowi przydzielono jednego podopiecznego do wspólnych zabaw. Uczestnicy wróżyli swój przyszły zawód i lali wosk przez dziurkę od klucza oraz bawili się przy muzyce. Mimo, że zabawy były tradycyjne można było odczuć miły nastrój Andrzejek i nie było mowy o nudzie. Uroku dodawały imprezie stroje, w które każdy był przebrany. Nie mogło również zabraknąć pani Anny Tomaszek, która dołączyła do zabawy później, lecz bawiła się razem z nami równie wyśmienicie. Szaleństwu i radości nie było końca, jednak, jak to zwykle bywa - wszystko co dobre, szybko się kończy, a my czekamy na kolejną okazję do wspólnego świętowania i spotkania z kochanymi dzieciakami z fundacji :)

Dziękujemy wolontariuszom z klas: 2k, 3k, 2cT, 2n, 2aT oraz 1cT za serce okazane podopiecznym fundacji.