W dniu 11.06.2021r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikami ratownictwa wodnego WOPR

na temat bezpiecznego wypoczynku letniego nad wodą,  w ramach udziału szkoły w kampanii : „Bezpieczne wakacje” .

W spotkaniu, które odbyło się w czterech turach wzięła udział cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami.

Podczas spotkania ratownicy omówili zakres działań, zadania i obowiązki ratownika wodnego. Poruszyli tematy związane z organizowaniem, kierowaniem i koordynowaniem działań ratowniczych w ramach ratownictwa wodnego. Ponadto omówili działalność profilaktyczną i edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa na obszarach wodnych oraz podejmowanie działań ratowniczych.

Serdecznie dziękujemy ratownikom wodnym za bardzo ciekawe i interesujące szkolenie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Dziękujemy również Paniom z OHP, organizatorkom tego spotkania.

Z podziękowaniami

pedagog szkolny Anna Pochopień