W dniu 04.12.2018r. w murach Budowlanki gościliśmy firmę KOSBUD z Mińska Mazowieckiego.

KOSBUD Bracia Kosińscy Sp. j. to firma z 13 - letnim doświadczeniem w produkcji innowacyjnych systemów ociepleń i okładzin elewacyjnych oraz tynków i farb oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Uczniowie klasy 2aT, kształcący się w zawodzie technik budownictwa, w ramach zajęć praktycznych mogli zapoznać się z oferowanymi przez firmę KOSBUD systemami dociepleń i okładzin. Pan Robert - doradca techniczny zaprezentował uczniom sposoby aplikacji oraz możliwości zastosowania firmowych materiałów, a następnie umożliwił ćwiczenie umiejętności praktycznych. Uczniowie samodzielnie wykonywali okładzinę ścienną imitującą drewno oraz nakładali gotową do użycia dyspersyjną masę klejową, na której przyklejali eleastyczne płytki KLINKIERO. Na koniec sprawdzili swoje umiejętności w nakładaniu tynku dekoracyjnego KLINKIERIT.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalne szkolenie i udzielone porady, szczególnie te podyktowane doświadczeniem zawodowym. Mamy nadzieję, że to szkolenie było początkiem długofalowej współpracy z firmą KOSBUD.