W dniu 16.12.2016r. uczniowie z klasy 3dT wzięli udział w wyjazdowym szkoleniu w Mysłowicach, gdzie ma siedzibę firma Viessmann.

Tematem szkolenia były nowoczesne systemy grzewcze tj. solary oraz pompy ciepła. Uczniowie uczestniczyli w specjalistycznych wykładach oraz zostali zapoznani z najnowszymi urządzeniami grzewczymi w nowoczesnej kotłowni szkoleniowej.

Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w czasie zajęć lekcyjnych oraz pomoże w lepszym przygotowaniu do egzaminu zawodowego w kwalifikacji B.09.

Szkolenie przeprowadził pan Szymon Lenartowicz specjalista ds. nowoczesnych urządzeń grzewczych. Udział w szkoleniu został potwierdzony imiennym certyfikatem a uczniowie otrzymali cenne materiały firmowe.