W dniu 14 listopada 2016r. po raz kolejny w naszej szkole odbyło się szkolenie firmy Schiedel.

Specjalista ds. spraw szkoleń p. Sławomir Łokczewski oraz przedstawiciel handlowy p. Łukasz Rozmus zapoznali uczniów klasy 2aT i 3aT z asortymentem systemów kominowych firmy Schiedel. Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej, w której p. Łukasz opowiedział o historii firmy, rodzajach kominów produkowanych w firmie Schiedel oraz wymaganiach, jakie stawiane są przewodom wentylacyjnym, spalinowym czy dymowym. W części drugiej szkolenia nasi uczniowie pod okiem p. Sławomira uczyli się jak prawidłowo wykonać komin w systemie Rondo Plus.

Dziękujemy serdecznie za szkolenie i zapraszamy już za rok na kolejne.
Składamy także podziękowania za przekazanie naszej szkole pomocy dydaktycznej w postaci elementów kominowych, które będą służyć naszym uczniom do ćwiczeń praktycznych, przygotowujących do egzaminu zawodowego z kwalifikacji B.18.