26 października 2016r.  już po raz drugi naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele firmy SFA POLAND z Warszawy,

aby zapoznać uczniów klasy 4cT z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w instalacjach kanalizacyjnych.

60-letnie doświadczenie i francuska precyzja powodują, że firma bardzo dynamicznie rozwija się na polskim rynku w zakresie sprzedaży i produkcji pomp wodnych i rozdrabniaczy kanalizacyjnych.
Zakres szkolenia obejmował nowoczesne pompo-rozdrabniacze domowe i publiczne, pompy do kotłów kondensacyjnych i do klimatyzacji typu SPLIT.
W czasie warsztatów szkoleniowych, przedstawiono uczniom szczegółową budowę urządzeń, zasady ich dobierania oraz poprawnego montażu. Uczniowie mieli okazję na żywo zobaczyć wszystkie podzespoły z jakich składają się urządzenia SFA POLAND oraz sprawdzić ich możliwości.

Szkolenie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze. Na podsumowanie szkolenia odbył się krótki sprawdzian, dzięki któremu najpilniejsi uczniowie  wygrali dodatkowe nagrody w postaci powerbanków.

Każdy uczeń otrzymał również imienny certyfikat, materiały reklamowe i gadżety firmowe.

Szkolenie przeprowadzili dla nas:
- Przemysław Kapczuk – dyrektor handlowy SFA POLAND
- Marcin Wojciechowski – specjalista ds. marketingu firmy SFA POLAND
- Marek Czerniewicz - regionalny kierownik sprzedaży na region południowy

Dziękujemy za szkolenie, przekazaną wiedzę praktyczną i teoretyczną, zaraźliwy entuzjazm i pasję wykładowców oraz wartościowe materiały szkoleniowe !!!