31 maja 2016r. przyszli technicy urządzeń sanitarnych uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Rybnika, do największego producenta grzejników w Polsce.

Celem wyjazdu było przede wszystkim zapoznanie z procesem technologicznym produkcji grzejników płytowych.

Firma Purmo przyjęła uczniów i nauczycieli bardzo gościnnie. Na początku odbyła się krótka prezentacji firmy i jej wyrobów. Następnie, w czasie zwiedzania zakładu  produkcyjnego uczniowie poznali wszystkie etapy nowoczesnej produkcji grzejników płytowych.

Po szkoleniu cała grupa otrzymała imienne certyfikaty oraz skorzystała z przygotowanego przez firmę poczęstunku.

Dziękujemy firmie PURMO za doskonale zorganizowane i przeprowadzone szkolenie.