25 maja 2016r. odbyło się spotkanie z młodzieżą klas drugich technikum i ZSZ pod hasłem "Współczesne uzależnienia młodzieży i ich wpływ na zdrowie i odpowiedzialność za popełnione czyny karalne",
stanowiące element składowy Szkolnego Programu Profilaktyki i Szkolnego Programu Wychowawczego. Spotkanie prowadził dr J. Wyrwalski oraz asp. Monika Chojnacka - Malec we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Żywcu - Wydział Edukacji Zdrowotnej. W trakcie wykładów uczniowie wypełnili ankiety oraz uczestniczyli w ćwiczeniach zręcznościowych.
Zobacz załączoną galerię online na:
http://archiwum-www.zsbd.edu.pl/szkola/aktualnosci/180-wspolczesne-uzaleznienia-mlodziezy#sigProId6a98af26b5
http://archiwum-www.zsbd.edu.pl/szkola/aktualnosci/180-wspolczesne-uzaleznienia-mlodziezy#sigProId6a98af26b5









