25 maja 2016r. odbyło się spotkanie z młodzieżą klas drugich technikum i ZSZ pod hasłem "Współczesne uzależnienia młodzieży i ich wpływ na zdrowie i odpowiedzialność za popełnione czyny karalne",

stanowiące element składowy Szkolnego Programu Profilaktyki i Szkolnego Programu Wychowawczego. Spotkanie prowadził dr J. Wyrwalski oraz asp. Monika Chojnacka - Malec we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Żywcu - Wydział Edukacji Zdrowotnej. W trakcie wykładów uczniowie wypełnili ankiety oraz uczestniczyli w ćwiczeniach zręcznościowych.