W związku z wielkim zainteresowaniem tematyką nowoczesnych odbiorników ciepła i ogrzewań płaszczyznowych nasza szkołę odwiedzili przedstawiciele firmy Purmo z Warszawy.

Pan Rafał Grochowski - specjalista od grzejników i Łukasz Wichowski - specjalista od ogrzewania podłogowego i systemów rurowych. Szkolenie przebiegało w dwóch częściach: pierwsza dotyczyła prezentacji doboru grzejników Purmo, parametrów technicznych, rozwiązań projektowych i wskazówek montażowych. W drugiej części uczniowie mieli możliwość zapoznania się z oferta ogrzewania płaszczyznowego - popularnej podłogówki w systemie Purmo. Zajęcia poprowadzono tak, aby uczniowie mogli praktycznie poćwiczyć ułożenie fragmentu pętli grzewczej, a także ćwiczeń wykonania połączeń za pomocą zaciskarki elektrycznej.
Szkolenie miało również na celu poszerzenie i utrwalenie wiadomości z instalacji grzewczych do egzaminu zawodowego w kwalifikacji B9. Szkolenie zostało potwierdzone imiennymi certyfikatami oraz upominkami firmowymi.

Przedstawicielom firmy serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i przekazaną cenną wiedzę zawodową. Kolejne szkolenie z firmą Purmo za rok.