W dniu 9 maja 2016r. uczennice klas fryzjerskich wraz z nauczycielami uczestniczyły w szkoleniu dotyczącym profilaktyki zakażeń w zakładach fryzjerskich.
Wykład prowadziła min. Pani Marta Micor - przedstawiciel Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żywcu.
Zobacz załączoną galerię online na:
http://archiwum-www.zsbd.edu.pl/szkola/aktualnosci/174-mam-swiadomosc-jak-byc-zdrowym#sigProId170397f7ea
http://archiwum-www.zsbd.edu.pl/szkola/aktualnosci/174-mam-swiadomosc-jak-byc-zdrowym#sigProId170397f7ea









