W dniach 13-15 listopada 2014r odbyło się kolejne spotkanie czterech partnerskich szkół w ramach projektu unijnego "Zdrowie i Uroda w Europie" z programu Leonardo da Vinci, w którym nasza szkoła uczestniczy już od roku.

Trzecie z kolei spotkanie miało miejsce w naszej szkole. Gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkoły Cali-polis z Tarragony w Hiszpanii, ISA Training z Cardiff w Wielkiej Brytanii oraz Güngören Mesleki Eğitim Merkezi ze Stambułu w Turcji.

W ciągu trzech dni odbyły się pokazy, szkolenia i warsztaty fryzjersko-kosmetyczne. W piątek miał miejsce również Międzynarodowy Szkolny Konkurs Fryzjerski o Puchar Platynowego Warkocza pod patronatem Starosty Powiatu Żywieckiego. Nasi goście wyjechali z Żywca pełni wrażeń, zachwyceni polską gościnnością i wspaniałą atmosferą wspólnie przeżytych chwil.