12 marca 2018r. w Muzeum Miejskim w Żywcu trzy uczennice z naszej szkoły odebrały wyróżnienia zdobyte w konkursie plastycznym o świątecznej tematyce pt. ”Wielkanoc w tradycji naszych przodków”.

Organizatorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Żywcu, Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, Muzeum Miejskie w Żywcu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach. Konkurencja była ogromna – udział w konkursie wzięło 216 uczniów z całej Żywiecczyzny. Gratulujemy serdecznie Paulinie Sokołowskiej i Ani Zoń z klasy 2k Technik Architektury Krajobrazu oraz Wiktorii Dudziak z klasy 1aT Technik Budownictwa, życząc jednocześnie powodzenia i wytrwałości w rozwijaniu swoich plastycznych pasji!

Opiekunami merytorycznymi były mgr inż. Katarzyna Tomaszek i mgr inż. Monika Prochot-Malczewska.